IMG_4872.jpg

Firmast

Solarstreet OÜ on asutatud Tartus 2010 aastal. Müüme ja paigaldame päikeseelektrijaamasid üle Eesti. Meilt saab tellida terviklahenduse alates jaama ehitus- ja elektriprojekti koostamisest, tuulekoormuste arvutustest kuni seadmete tarne, paigalduse ja kooskõlastusteni erinevate ametitega.

Meie heaks partneriks Euroopas on Saksamaa päikeseenergia ettevõte Wagner Solar GmbH. Wagner Solar on asutatud 1979. aastal ja on olnud Saksamaa päikeseenergia sektori pioneer, kes paigaldas Saksamaa esimese võrku ühendatud päikesejaama juba 1989. aastal. Tol ajal paigaldatud seadmed töötavad ja toodavad elektrit tänase päevani. Wagner Solar GmbH-ga teeme koostööd alates 2010. aastast.

Küsimuste korral võta meiega ühendust või esita hinnapäring.

Solarstreet OÜ on saanud 2019. aastal PRIA programmist "Investeeringud majandustegevuse mitmekesistamiseks maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas" toetuse kahe päikeseelktrijaama rajamiseks.

Toetusega rajab Solarstreet OÜ Mulgi valda, Hansu maaüksusele ja Setomaa valda Lõime maaüksusele kummalegi kuni 200kW päikeseelektrijaama koos elektrivõrgu liitumise ja valvesüsteemi väljaehitamisega.


Oleme ühe Saksamaa vanima 1979. aastal asutatud päikeseenergia ettevõtte Wagner Solar GmbH partner Eestis.

Oleme Fronius inverterite volitatud teeninduspartner Eestis.

Müüme TRIC kinntusraamide sarja PV- jaamadele. TRIC raamid on toodetud Saksamaal, TÜV sertifitseeritud, garantiiga 10 aastat.

PRIA